kim jesteśmy

Doz fundacja

Wesprzyj nas

Przekaż 1,5 % podatku na DOZ Fundację

KRS 0000286305

Rozlicz PIT Doz fundacja

Zespół

Poznaj nas lepiej!

Zespół Fundacji tworzą Pracownicy, jak również Wolontariusze.
Ich pomoc i zaangażowanie są dla nas bezcenne.


Rada Nadzorcza Fundacji:

Przewodnicząca: Alicja Koleśnik

Członkowie:

Anna Biendara

Agata Szwajcowska

Jacek Szwajcowski

Jacek Dauenhauer

Zbigniew Molenda


Zespół Fundacji:

Elżbieta Łacina Prezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ. Ten kto ją zna wie, że to człowiek instytucja, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Społecznik od zawsze, Ciocia Ela :) W wolnej chwili maluje, fotografuje, majsterkuje, słucha muzyki poważnej i czyta thrillery sensacyjne. W weekendy najchętniej odpoczywa z dala od miejskiego zgiełku uprawiając grządki na działce. W DOZ Fundacji od początku, swoją funkcję pełni społecznie.

undefined

Zbigniew Szewczyk Kierownik Biura Fundacji

Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ. Na co dzień odpowiedzialny za fundacyjne centrum dowodzenia – kontakt z beneficjentami, procedury, regulaminy, rozliczenia i sprawozdania. Miłośnik sportów wodnych, muzyki lat 90 i śledzenia wiadomości gospodarczych.


Gabriela Kwestarz-Biczysko Manager Projektów Społecznych

Z pochodzenia łowiczanka. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na SWSPiZ. Z Fundacją związana od 2011 roku. Dba o dobre relacje z otoczeniem i komunikację działań Fundacji, realizując przy tym swą dziennikarską pasję. Koordynatorka Infolinii Słuchamy-Wspieramy, Wieczorów Charytatywnych oraz spotkań z Seniorami. Po pracy wizażystka, blogerka kulinarna, pasjonatka polskich gór, a przede wszystkim mama Sergiusza i Neli.


Wolontariusze